تبلیغات
نورانی - فصل طلایی

تابستان از آنجا که پر است از اوقات خالی، نعمت بزرگی است! نه تنها بزرگ بلکه مخفی که اگر دو نعمت مغفول باشند یکی امنیت است و دیگری وقت فراغت. حالا چه رسد به این که تابستانمان ظرفی شده باشد برای بهترین ماه خدا! ارزش این ایام  را گفتم که دیگر خودتان تا آخرش را بخوانید، چیزیکه ارزشی شد باید نگهداری شود که زمان، سرمایه است و سرمایه باید سود بیاورد نه این که دود شود که اگر زمان که سرمایه است فنا شد عاقبتش ورشکستگی می شود و الی آخر...
القصه این تجارت پر سود را از دست ندهید، تجارتی که دست همه را گرفته و برای کسی بد نداشته یعنی " کــتــابــخــوانــی" که شکوفه اش با هوای گرم تابستان انس دارد و با بهار رمضانی توآم! که به قول پدرانه مقام معظم رهبری:"در تابستان ها که جوانان و نوجوانان محصل تعطیل اند حتما کتاب بخوانند.کتاب هایی را معین کنند بخوانند و تمام کنند" که تنبلی در کتابخوانی از بدترین تنبلی هاست و فقط یک بسم الله می خواهد تا این ضرورت بدیهی عملی شود و چه خوب است این بسم الله، بسم الله بزرگترین کتاب تاریخ، قرآن باشد که کریمانه در این ماه هر آیه اش ثواب یک ختم را دارد(دیدید چه پر سود شد!!!) در کنار قرآن کتب علمی، مخصوصا شهید مطهری که نباید بگذاریم با دسیسه های غیراسلامی فراموش شود باید در صدر باشد و بعد از آن کتب فرهنگی هنری ارزشی که کتب دفاع مقدس را در بر دارد و واقعا چه گنجی را در بر دارد!
کتابخوانی-طرح فصل طلایی
خوب حرف جدیدی زدیم؟؟؟ نه، یا از آقا بود یا امام یا آیت الله جوادی و... اما این ها را مقدمه عرض کردم که حرف اصلی را شما بزنید! کسی که این خط را می خواند در قسمت نظرات کتاب هایی را که می خواهد دیگران بهره ببرند را می نویسد ما هم وظیفه ابلاغ را انجام می دهیم و پر و بال می دهیم و مطلب می زنیم آن هم با اسم معرف تا همه بخوانند!

چاپ این صفحه نوشته شده در پنجشنبه 20 تیر 1392 توسط کمیل کمالی | نظرات ()